Bowling tour 2010

Úvod   >   Bowling tour 2010

****záverečný turnaj****

PROPOZÍCIE

-  Záverečný turnaj jednotlivcov sa uskutoční dňa 28.6.2010 o 17.00 hod. v Bowling clube na Watsonovej 4/a

- súťaží sa v dvoch kategóriách : 1. MUŽI ( 16 najlepších jednotlivcov po súťaží družstiev )

2. ŽENY – Memoriál Jarky Manákovej ( 8 najlepších jednotlivkýň po súťaží družstiev)

- súťaži sa na jednej dráhe – jedno kolo

- štartovný poplatok je 5 € / 1 hráč. Poplatok je potrebné uhradiť najneskôr do 27.6.2010 v Bowling clube u barmana, z dôvodu vyžrebovania hráčov na turnaj. Po uhradený poplatku hráč obdrží : štartovný lístok s číslom a so svojím menom.

- v prípade neúčasti niektorých klasifikovaných pretekárov do 16. miesta ( muži ) a do 8. miesta ( ženy ) môžu sa za poplatok prihlásiť aj ďalší účastníci od 16. ( muži )              a  8. miesta ( ženy ) nižšie.

- začiatok turnaja :           Ľavá dráha               Pravá dráha

17.00 hod.  :          8 mužov                 8 mužov ( postupujú 4 najlepší z oboch dráh)

18.00 hod. :           8 mužov                 8 žien ( postupujú 4 najlepší muži a 4 najlepšie ženy )

19.00 hod. :         4 muži                    4 ženy    ( postupujú 2 muži a 2 ženy )

20.00 hod. :FINÁLE   2 muži                   2 ženy   ( víťazom sa stáva lepší z dvojice )

FINÁLE JEDNOTLIVCOV :        Muži:    1.                              Ženy:    1.

2.                                           2.

3.                                           3.

- 20.30 hod. :     VYHODNOTENIE CELÉHO TURNAJA  A ODOVZDÁVANIE CIEN  (družstvá a jednotlivci )

- 21.00 hod. : B A N K E T