Slovenčina english
kontakt: tel.:055/633 41 75, bar: 0918 840 333, 0905 404 083

play-off

   TABUĽKA PO ZÁKLADNEJ ČASTI :


1:
METALPORT (MP) - 18b (11 890k)               A: METALPORT

2: MOTOTURISTA (MT) - 14b (10 820k)            B:  MOTOTURISTA

3: JAMATO (JAM) - 10b (10 870k)                      C: JAMATO 

4
:
SPORTING TEAM  (St)
- 10b (10 391k)   
      D: SPORTING TEAM  

5: TUKE (TU) - 6b (10 218k)                                 ETUKE

6: SPORT TV (S) - 2b (9 681k)                             F:  SPORT TV

-----------------------------------------------------------------------------------------------------


PLAY - OFF  2014 -  ROZPIS :


9.6.2014 -     17:00   METALPORT - SPORT TV       - 1216:906             
                     19:00    MOTOTURISTA - TUKE          - 1229:1136             

26
.6.2014 -   17:00 
   SPORTING TEAM - JAMATO - 1169:1031

Pokračovanie PLAY-OFF bude pokračovať 1. 7. 2014

   

TABUĽKA PO PLAY-OFF

1. MOTOTURISTA      - 1229 kolov
2. METALPORT          - 1216 kolov
3.
SPORTING TEAM   - 1169 kolov
--------------------------------------------------------------------------------------------------
4. TUKE                        - 1136 kolov
5. JAMATO                   - 1031 kolov
6. SPORT TV                - 906 kolov

ROZPIS FINÁLOVEJ SKUPINY A SKUPINY O UMIESTNENIE

O UMIESTNENIE: 30.6.2014 
    - 17:00 : TUKE:SPORT TV 
     - 1179:794
                               7.7.2014      - 19:00 : JAMATO:TUKE         - 1189:981
                              14.7.2014     - 17:00 : SPORT TV:JAMATO - 828:1131
                                        

---------------------------------------------------------------------------------------------------
FINÁLOVÁ SKUPINA: 30.6.2014 - 19:00 :MOTOT.:METAL.  - 1175:1267
                                        7.7.2014 - 17:00 :SP.TEAM:METAL. - 1049:1223
                                      14.7.2014 - 19:00 :MOTOT.:SP.TEAM - 1088:1097


Pozn.:
Termín a časy zápasov budú po play-off rozpísané alebo si ich určia kapitáni družstiev. Termíny hláste na tel.:0905 404 083

FINÁLOVÁ SKUPINA
 

pozostáva zo 3 najlepších družstiev(podľa počtu bodov a zhodených kolov), ktoré hrajú po jednom zápase. Víťazom turnaja sa stane družstvo s najväčším počtom zhodených kolov(súčet zhodených kolov troch zápasov vo finálovej skupine).



SKUPINA O UMIESTNENIE

pozostáva zo zvyšných 3 družstiev(podľa počtu bodov a zhodených kolov), ktoré hrajú ešte
po jednom zápase medzi sebou. .Celkové umiestnenie pozostáva z počtu zhodených(súčet zhodených kolov troch zápasov v skupine o umiestnenie).