Slovenčina english
kontakt: tel.:055/633 41 75, bar: 0918 840 333, 0905 404 083

vyžrebovanie 2012

VYŽREBOVANIE:
Základná časť:

1.kolo:    30. 1 - 17:00     MP – SP
                          19:00    MT – TU  
                1. 2 -  18:00    JM  - DK

2. kolo:     6. 2 – 17:00    JM – SP
                            19:00  MP – TU
                  8. 2 – 18:00    DK – MT

3. kolo:      13. 2 -  17:00   TU -  SP
                                19:00   JM- MT
                    15. 2 -  19:00   DK - MP

4. kolo:        20. 2 -  17:00    MT - SP
                                 19:00    MP - JM
                    22. 2 -  19:00    DK  - TU

5. kolo:      27. 2 - 17:00    MT - MP
                             19:00    JM - TU
                29. 2 - 19:00    SP - DK

6. kolo:      5.3 -   17:00    SP - MP
                             19:00   TU - MT
                   7.3 -   19:00    DK - JM

7. kolo:      12.3 -   17:00   SP - JM
                                19:00   TU - MP
                   14.3 -   19:00  MT - DK

8. kolo:      19.3 -   17:00  SP  - TU
                               19:00  JM - MT
                  21.3 -   19:00  MP - DK

9. kolo:      26.3 -   17:00   SP  - MT
                               19:00   JM - MP
                 28.3 -   20:00   DK - TU

10. kolo     2.4 -   17:00   MP - MT
                             19:00   TU - JM
                   4.4 -   19:00  DK - SP

Play-off:

                               16. 4 -  17:00  1/6 - A/F
                                           19:00  2/5 - B/E
                               18. 4 -  19:00  3/4 - C/D

O umiestnenie a finálová skupiny:

 
30.4.2012     - 17:00    E/F         TU/SP                     
                         19:00    A/C         MP/JAM
 2.5.2012      - 17:00    D/F         MT/SP
                         19:00    B/C         DK/JAM
 7.5.2012      - 17:00    D/E         MT /TU
 9.5.2012      - 19:00    A/B         MP/DK


VYHODNOTENIE TURNAJA sa usutoční po odohraní všetkých zápasov a termín bude vypísaný.