Slovenčina english
kontakt: tel.:055/633 41 75, bar: 0918 840 333, 0905 404 083

vyžrebovanie

BOWLING TUKE TOUR 2012 – O Pohár rektora TUKE, prezidenta Slávie TUKE

 

ÚČASTNÍCI TURNAJA: - Fakulta baníctva, ekológie, riadenia

                                                a geotechnológií – BERG

                                             - Hutnícka fakulta – HF

                                             - Strojnícka fakulta – SJF

                                             - Fakulta elektrotechniky a informatiky – FEI

                                             - Stavebná fakulta – SVF

                                             - Ekonomická fakulta – EKF

                                             - OHS

                                              - Fakulta umení – FU

                                              - Letecká fakulta – LF

                                              - Rektorát - R

                                              - Študentské domovy - ŠD

                                              - Odbory - O

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 ZÁKLADNÉ SKUPINY

          A-SKUPINA: 1. ŠD        5184                      B-SKUPINA: 1. SJF   4963
                                   2. BERG  4562                                               2. FU   4629
                                   3. EKF     4401                                               3.  LF   4537
                                   4. SVF     4223                                               4.  HF  4239
                                   5. FEI      3752                                                5. OHS  3921
                                   6. R          3474  
                                             6. O      3581

Družstvá boli zaradené do skupín podľa dosiahnutých výsledkov v r. 2011.

Vyžrebovanie:  Základná časť

SKUPINA - A - 17. 1. 2012: 13:30 –  ŠD - R                       
                                                  16:00 – BERG - FEI

SKUPINA - B - 18. 1. 2012: 13:30 –  SJF - O
                                                  16:00 – FU - OHS
                                                             
SKUPINA - A - 24. 1. 2012: 13:30 –  EKF - SVF
                                                  16:00 – ŠD - FEI

SKUPINA - B - 25. 1. 2012:  13:30 – LF - HF
                                                   16:00 – SJF - OHS
                                                              
SKUPINA - A – 31. 1. 2012:  13:30 – BERG - SVF
                                                    16:00 – EKF - R
                                                               
SKUPINA - B - 1. 2. 2012:     13:30 – FU - HF
                                                    16.00 – LF - O
                                                               
SKUPINA - A - 7. 2. 2012:     13:30 – ŠD - SVF
                                                  
16:00 -  BERG - EKF
                                                               

SKUPINA - B - 8. 2. 2012:      13:30 – SJF - HF
                                                     16:00 –  FU - LF
                                                              

SKUPINA - A -14. 2. 2012:    13:30 – FEI - R
                                                    
16:00 – ŠD - EKF

SKUPINA - B - 15. 2. 2012:   13:30 – OHS - O
                                                  
16:00 -  SJF – LF

 

SKUPINA - A - 21. 2. 2012:   13:30 – BERG - R
                                                   
16:00 – SVF - FEI
                                                               

SKUPINA - B - 22. 2. 2012:   13:30 – FU - O
                                                   16:00 – HF - OHS
                                                              

SKUPINA - A - 28. 2. 2012:   13:30 – ŠD - BERG
                                                 
16:00 – SVF – R

 

SKUPINA - B - 29. 2. 2012:   13:30 – SVF - FU
                                                  
16:00 -  HF - O

 

SKUPINA - A - 6. 3. 2012:     13:30 – EKF - FEI

SKUPINA - B - 7. 3. 2012:      16:00 – LF - OHS
Slávia TUKE