Slovenčina english
kontakt: tel.:055/633 41 75, bar: 0918 840 333, 0905 404 083

vyžrebovanie

BOWLING TUKE TOUR 2011 – O pohár prezidenta Slávie TUKE

 

ÚČASTNÍCI TURNAJA: - Fakulta baníctva, ekológie, riadenia

                                                a geotechnológií – BERG

                                             - Hutnícka fakulta – HF

                                             - Strojnícka fakulta – SJF

                                             - Fakulta elektrotechniky a informatiky – FEI

                                             - Stavebná fakulta – SVF

                                             - Ekonomická fakulta – EKF

                                             - Fakulta výrobných technológií so sídlom

                                                v Prešove – FVT

                                              - Fakulta umení – FU

                                              - Letecká fakulta – LF

                                              - Rektorát - R

                                              - Študentské domovy - ŠD

                                              - Odbory - O

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

          A-SKUPINA: 1. BERG                               B-SKUPINA: 7. HF
                                   2. SJF                                                            8. FEI
                                   3. SVF                                                           9. EKF
                                   4. FVT                                                           10. FU
                                   5. LF                                                              11 R
                                   6. ŠD  
                                                           12. O

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Základna časť

POZOR ZMENA HRACÍCH ČASOV!!!!!

1. kolo: SKUPINA - A - 1. 2. 2011: 13:30 - 1/2                         
                                                              15:15 - 3/4
                                                              17:00 - 5/6
                                                koniec: 18:45

1. kolo: SKUPINA - B - 8. 2. 2011: 13:30 - 7/8
                                                              15:15 - 9/10
                                                              17:00 - 11/12
                                                koniec: 18:45


2. kolo: SKUPINA - A - 15. 2. 2011:13:30 - 2/3
                                                               15:15 - 4/5
                                                               17:00 - 1/6
                                                 koniec: 18:45


2. kolo: SKUPINA - B - 22. 2. 2011:13:30 - 8/9
                                                               15:15 - 10/11
                                                               17:00 - 7/12
                                                 koniec: 18:45


3.kolo: SKUPIMA - A - 1. 3. 2011:   13:30 - 3/1
                                                                15:15 - 2/5
                                                                17:00 - 4/6
                                                  koniec: 18:45


3.kolo: SKUPIMA - B - 8. 3. 2011:   13:30 - 9/7
                                                                15:15 - 8/11
                                                                17:00 - 10/12
                                                  koniec: 18:45



4.kolo:
SKUPIMA - A - 15. 3. 2011: 13:30 - 4/1
                                                               
15:15 - 2/6
                                                               
17:00 - 3/5
                                                  koniec: 18:45

*** 4.kolo skupiny "B" bude nahradené a odohraté dňa 12.4.2011 ***

4.kolo: SKUPIMA - B - 12. 4. 2011: 13:30 - 10/7
                                                                15:15 - 8/12
                                                                17:00 - 9/11
                                                  koniec: 18:45

----------------------------------------------------------------------------------------------


5.kolo: SKUPIMA - A - 29. 3. 2011: 13:30 - 5/1
                                                               
15:15 - 4/2
                                                               
17:00 - 3/6
                                                  koniec: 18:45



5.kolo: SKUPIMA - B - 5. 4. 2011: 13:30 - 11/7
                                                               
15:10 - 10/8
                                                               
17:00 - 9/12
                                                  koniec: 18:45

 

!!!!! VŠETKY DRUŽSTVÁ SÚ POVINNÉ ODOHRAŤ ZÁPAS V ČASOVOM HARMONOGRAME. DRUŽSTVÁ SÚ POVINNÉ PLYNULE ODOHRAŤ ZÁPAS NA OBIDVOCH  DRÁHACH V ROZPäTÍ 1,5 hod. KONIEC ZÁPASOV V HRACOM DNI JE MAXIMÁLNE O 18:45 hod V DôSLEDKU ĎALŠIEHO OBJEDNANIA DRÁH !!!!!!



Výsledky skupín po základnej časti

A - skupina                                                              B - skupinna                         
    
1. ŠD -     10b /5184k/                                                1. FU -    10b /4629k/            
2. SJF -      8b /4963k/                                                2. EKF -   8b /4401k/
3. BERG -  4b /4562k/                                                3. HF -     4b /4181k/
4. LF -       4b /4537k/                                                 4. R -       4b /3921k/
5. SVF -     4b /4223k/                                                 5. FEI -   2b /3752k/
6. FVT -     0b /3474k/                                                 6. O -      2b /3581k/

Pozn. b - počet bodov, k - počet zhodených kolov ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


PLAY - OFF ( nadstavbová časť)

Z dovodu prerusenia distribucie elektriny sa posuvaju zaverecne terminy bowlingoveho turnaja
play - off: 3. 5. 2011:     13:30 -6A - 6B - o 11. miesto     FVT - O   \    939 : 892
                                         15:15 - 5A - 5B - o 9. miesto
      SVF - FEI  \      629: 855
                                         17:00 - 4A - 4B - o 7. miesto    LF -     \     nehrali : 1.384

                 
10. 5. 2011:     13:30 - 3A - 3B - o 5. miesto     BERG - HF    \ 917 : 902
                                        15:15 - 2A - 2B - o 3. miesto
         SJF - EKF    \ 1105 : 1001
                                         17:00 - 1A - 1B - o 1. FINÁLE     ŠD - FU      \ 965 : 885

-------------------------------------------------------------------------------------------

  ***   Záverečný BANKET, vyhodnotenie a turnaj jednotlivcov sa uskutoční dňa 25.5.2011 o 14:00 v Bowling clube na Watsonovej ul. v Košiciach.

TURNAJ JEDNOTLIVCOV - hráč súťaží na jednej dráhe/1 kolo, víťazom turnaja sa stáva hráč s najväčším počtom zhodených kolov.